Apie lauko šarvuotas duris


Šarvuotos durys yra ilgaamžės, stabilios, sandarios, saugios ir tvirtos

Šarvuotas duris gaminame daugiausia Kauno ir Kauno apskrities privatiems namams bei daugiabučių namų laiptinėms, ofisams ir kitos paskirties pastatams, reikalaujantiems padidinto saugumo.

Mūsų gaminamos namų bei laiptinių šarvuotos lauko durys atitinka visus šių durų kategorijai keliamus aplinkos, saugumo bei individualius užsakovo reikalavimus: durys patvarios, ilgaamžės, stabilios, sandarios, saugios ir tvirtos.

Nepriekaištingą mūsų pagamintų šarvuotų durų kokybę užtikrina meistrų kompetencija ir daugiau nei 15 metų darbo šioje šarvuotų durų gamybos srityje patirtis. 

Kad šarvuotos lauko durys natūraliai įsilietų į privačių gyvenamųjų namų bei laiptinių aplinką, šarvo durų paviršių parenkame, atsižvelgę į individualius užsakovo poreikius, konkretų namo eksterjerą bei aplinkos architektūrą.

Šarvuotų lauko durų esminis skirtumas nuo vidaus šarvuotų durų yra tas, kad lauko šarvuotų durų varčios paviršius padengtas medžiagomis, atspariomis išoriniams klimato poveikiams - ryškiems temperatūrų svyravimams tarp žiemos ir vasaros - karščiui ir šalčiui, drėgmei, sniegui ir lietui. Kokybiškai pagamintų ir sumontuotų šarvuotų durų paviršiaus šie klimato poveikiai praktiškai neįtakoja.

Šarvuotos lauko durys, be abejonės, yra dar tvirtesnės, storesnės, masyvesnės, ir tuo pačiu - labiau izoliuoja lauko temperatūrą - šaltį ir karštį, - nei vidaus šarvuotos durys. 

  • Šarvuotos durys, dengtos dažyta MDF plokšte. - plačiau apie kiekvieną poziciją
  • Šarvuotos  durys, padengtos natūralaus medžio masyvu, nulakuotu mechaniniam poveikiui atspariu laku (tinka ir vidaus durims).
  • Šarvuotos durys lygiu arba frezuotu paviršiumi.
  • Šarvuotos durys su stiklo paketu.
  • Šarvuotos  durys, pagamintos pagal individualius užsakymus.

Kokybiškos, estetiškos išvaizdos šarvuotos lauko durys - tai ilgalaikė investicija į Jūsų šeimos ir būsto saugumą, stabilumą, ramybę ir jaukumą. 


Apie lauko šarvuotas duris
Apie lauko šarvuotas duris
Apie lauko šarvuotas duris
Apie lauko šarvuotas duris
Apie lauko šarvuotas duris
⇑ Į viršų