Apie mus

Šarvuotos durys– vidaus ir lauko, visuomeninės paskirties  patalpoms ir ofisams, butams ir namams, laiptinėms ir įvairioms pagrindinėms patalpoms, - yra ilgametė mūsų kolektyvo veikla.

Šarvuotas, arba šarvo, duris pradėjome gaminti ir montuoti maždaug prieš 20 metų, vieni pirmųjų Kaune ir visoje Lietuvoje. Mūsų komandoje dirba kompetetingi ir ilgametę patirtį sukaupę šarvuotų durų specialistai. 

Nuo šarvuotų durų atsiradimo Kaune ir Lietuvoje pradžios pagaminome ir sumontavome didelį kiekį tvirtų, patikimų ir saugių įvairiausių modelių, paskirties bei dizaino šarvo durų, kurias užsakovai, jų tarpe ir žinomos Kauno bei Lietuvos įmonės, patikimai eksploatuoja iki šiol.

Šarvuotos durys ir jų spynos nuolat tobulinamos, o ypač didinamas jų saugumas, gaminami įvairūs durų bei spynų saugumą didinantys priedai.

Durų ir spynų remontas. Norintiems dėl įvairių priežasčių pakeisti turimas šarvuotų durų spynas, jas pasiūlome, padedame pasirinkti ir operatyviai įstatome. Jeigu spyna užsikirto, tačiau šeimininkai kreipiasi pagalbos laiku ir spyna dar remontuotina, ją sutaisome arba - jei spyna cilindrinė, prireikus pakeičiame jos šerdelę.

Todėl lygiagrečiai su šarvuotų durų gamyba kokybiškai remontuojame šarvuotas duris, keičiame bei taisome šarvo durų spynas.

Šarvuotų durų gamybos kriterijai

  • Aukšta darbo kultūra, sutarties įsipareigojimų bei terminų laikymasis, sąžiningumas ir patikimumas.
  • Aukštą šarvuotų durų kokybę užtikrina ilgametė šarvuotų durų gamybos bei remonto specialistų  patirtis ir mūsų darbams suteikta garantija.
  • Dėmesys užsakovui ir profesionali konsultacija visais klausimais, susietais su šarvuotomis durimis ir jų montavimu, įskaitant ir patarimus durų dizaino derinimo prie konkrečios užsakovo aplinkos.
  • Darbų išbaigtumas: duris statome su apvadais, sutvarkome darbo aplinką, šeimininkams nereikia rūpintis šarvuotų durų apdailos bei kitais baigiamaisiais darbais.
  • Remontuojame bei atnaujiname ankstesnės kartos mūsų pačių bei kitų gamintojų šarvuotas duris pagal naujausias durų saugumo ir modernaus dizaino tendencijas. .
  • Remontuojame arba keičiame šarvuotų durų spynas, operatyviai nustatę spynų gedimo priežastis, kas labai svarbu. Nes dažnai spynos nerakinimo priežastis būna nekokybiškai pagamintos ar netinkami įstatytos ir nuo savo svorio krypstančios durys.

Atstatome šarvuotų durų kraštinių geometriją. 

⇑ Į viršų