Durų ir spynų remontas


Remontuojame ir keičiame visas šarvuotų ir visų kitų durų spynas

Šarvuotų durų remontas ir restauravimas, spynų keitimas – alternatyvi šarvuotų durų gamybos veiklos sritis, per eilę metų pateisinusi mūsų ir užsakovų lūkesčius. Šarvuotas duris remontuojame daugiau kaip 15 metų Kaune bei Kauno rajono gyvenvietėse.

Šarvuotas, arba šarvo, anksčiau gamintas turimas duris prikeliame „antrajam gyvenimui“ už ženkliai žemesnę kainą, nei kainuotų pagaminti naujas duris, ypač jei tik pažeista ar morališkai pasenusi durų varčia.

Jei šarvuotų durų varčios paviršiaus pažeidimai nežymūs pvz., nubrozdinimai, įbrėžimai arba labai mažo plotelio išblukusi spalva nuo saulės ar agresyvių cheminių medžiagų - tuomet kokybiškai suremontuojame tą patį durų paviršių. 

Jei šarvuotų durų pažeidimai akivaizdūs, pvz., sugadintos gaisro, nukentėjusios nuo įsilaužimo arba patiems pabandžius laužti užsikirtusią spyną; paviršių iškilnojo vanduo, durys deformavosi nuo savo svorio ar paseno morališkai, - keičiame visą šarvuotų durų paviršių į naują.

Atnaujinus ankstesnės kartos durų išvaizdą ar dėl kitų mechaninių pažeidimų suremontavus šarvuotas duris, tikslinga keisti į naujesnės kartos saugesnę ir durų spyną.

Spynas remontuojame arba keičiame dėl daugelio priežasčių, jų tarpe - ir iš pirmo žvilgsnio neįtikėtinų, - kai spynos gedimo priežastys glūdi ne pačioje spynoje, bet duryse.

Pvz., jei šarvo durys nekokybiškai pagamintos ar netinkamai įstatytos, jos gali deformuotis nuo savo svorio arba per silpnų linkstančių vyrių, - tuomet, nenustačius šios priežasties, tokių durų spynos keitimas būtų amžinas arba - kol sulūžtų durų vyriai, ir durys akivaizdžiai išvirstų. Krypstančių masyvių šarvo durų net pačių tvirčiausių ir patikimiausių spynų liežuvėlis ar spynos kaiščiai niekada neatitiks jam skirtos ertmės durų staktoje, spyna bus rakinama sunkiai, o spynų keitimas beprasmis.

Visada palankiau, kai spynų gedimo priežastis tiksliai nustato ir jas šalina ne patys šeimininkai tam nepritaikytais įrankiais, bet patyręs durų ir spynų remonto meistras.

Neprofesionaliai pabandžius atrakinti užsikirtusią spyną, ypač šarvuotų durų, - labai paprasta sugadinti ir pačias duris, ir dar labiau - spyną. Tai dažni atvejai, ir po to spynos bei durų remontas kainuoja daugiau, nei pakviesti durų remonto meistrą, kol spyna dar tik pradeda strigti ar pastebėta kita smulki rakinimo problema. Daugiau apie šarvuotų durų spynų remontą ir keitimą kviečiame peržvelgti www.dururemontas.com


Durų ir spynų remontas
Durų ir spynų remontas
Durų ir spynų remontas
Durų ir spynų remontas
Durų ir spynų remontas
⇑ Į viršų