Apie vidaus šarvuotas duris


Vidaus šarvuotos durys yra patvarios, saugios ir praktiškos

Šarvuotos, arba šarvo, durys yra pačios tvirčiausios ir patikimiausios, palyginus su kitų medžiagų - medinėmis, plastikinėmis ar stiklinėmis - durimis, todėl šiandien šios šarvo durys tiesiog tapatinamos su būsto saugumu.

Šarvuotas duris pradėjome gaminti vieni pirmųjų ne tik Kaune bei Kauno apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje, todėl šiandien turime sukaupę ilgametę praktinę patirtį, kas šarvuotų durų gamyboje labai svarbu.

Šarvuotų durų esminė ir pagrindinė paskirtis - užtikrinti būsto saugumą, kurį garantuos tik kokybiškai pagamintos ir teisingai įstatytos tvirtos ir patikimos šarvo durys su geromis spynomis. 

Vidaus šarvuotos durys – patvarios, saugios ir praktiškos – dėl galimybės parinkti paviršių dangas, jų atspalvių bei frezavimo raštų įvairovės estetiškai ir jaukiai įsikomponuoja į kiekvieno būsto individualų interjerą.

Šarvuotas duris butams ir kitoms įvairios paskirties patalpoms gaminame šių paviršių:

  • Šarvuotos durys, padengtos laminuota medžio drožlių plokšte su ąžuolo, buko, riešutmedžio, raudonmedžio, klevo, vyšnios ir kt. medienos imitacijos paviršiumi.
  • Šarvuotos durys, padengtos medžio dulkių MDF plokšte, laminuotos PVC plėvele.
  • Šarvuotos  durys, padengtos natūralia faneruote.
  • Šarvuotos durys, padengtos natūralaus medžio masyvu, nulakuotu trinčiai bei drėgmei atspariu laku , kuris ypač tinka ir šarvuotoms lauko durims.

Šarvuotos durys pagalbinėms patalpoms– tai pagal individualius konkrečius poreikius ir paskirtį pagamintos durys sandėliukams, rūsiams, elektros skydinėms ir kitoms specialios paskirties patalpoms.

Mūsų pagamintos šarvuotos durys atitinka techninius standartus, yra patikimos ir tvirtos, todėl saugumo požiūriu gali tarnauti dešimtmečius. Kai šarvuotos durys pasensta morališkai, t. y. - nuo laiko trukmės, - nebūtina keisti pačių durų. Galime www.dururemontas.com tik šarvuotų durų paviršių, pagal konkrečius šeimininko poreikius padidinti papildomai durų saugumą, ir durys neatsiliks nuo laikmečio diktuojamų dizaino ir saugumo reikalavimų. 


Apie vidaus šarvuotas duris
Apie vidaus šarvuotas duris
Apie vidaus šarvuotas duris
Apie vidaus šarvuotas duris
Apie vidaus šarvuotas duris
⇑ Į viršų