Nestandartinės šarvo durys


Šarvuotos durys yra ilgaamžės, stabilios, sandarios, saugios ir tvirtos

Nestandartinės šarvuotos durys - tai netradicinių konstrukcijų, matmenų ir varčios  paviršiaus raštų vienetinės durys su papildomomis apsaugos priemonėmis.

Nestandartines šarvuotas duris gaminame daugiau nei 15 metų Kauno bei artimų Kauno apylinkių dažniausiai privačių namų gyventojų arba įmonių užsakymu pagal individualius, išskirtinius poreikius:

  • Nestandartiniai šarvo durų gabaritai
  • Išskirtinis šarvuotų durų varčios dizainas, paviršiai, tekstūra
  • Padidintas šarvuotų durų saugumas

Kitos nestandartinių durų savybės, svarbios konkrečiai pastato ir jo durų paskirčiai. 

Šarvuotų durų gamybos technologijos tobulėja pagal paties gyvenimo ir laikmečio keliamus vis naujus, aukštesnius saugumo reikalavimus, ženkliai praplėsdamos nestandartinių šarvo durų įvairovę ir jų pritaikymo galimybes.

Todėl pačias pirmąsias Kaune gamintas šarvuotas duris šiandien jau galima atnaujinti ir tobulinti, stiprinti jų saugumą, pagal kiekvieno užsakovo individualų skonį pasiūlyti įvairesnį durų dizainą, leidžiantį harmoningiau įsilieti šarvuotoms durims į kiekvieno būsto interjerą bei eksterjerą kaip neatsiejamai aplinkos detalei.

Nestandartinės šarvo durys gaminamos visuomeninės paskirties pastatams, privatiems namams ir - kadangi šios šarvo durys yra padidinto saugumo, - nepamainomos bankams. Paminėtina, kad bankams nestandartinės šarvo durys gaminamos ne tik lauko, bet ir  ypatingai išskirtinio tvirtumo, ilgaamžės, priešsaugyklinės bei saugyklų vidaus šarvuotos durys.

Specializuojamės ir gaminame šias nestandartines šarvuotas duris:

  • Šarvuotos dvivėrės nestandartinės durys, kurių viena pusė atidaroma tik prireikus nešti stambių gabaritų daiktą.
  • Šarvuotos durys su nestandartinėmis spynomis bei jų sistemomis, dažniausiai sustiprinto saugumo.
  • Montuojame originalias, kalvių vienetiniais raštais iškalto metalo bei stiklo elementais dekoruotas išskirtinio individualaus dizaino šarvuotas duris.
  • Šarvuotų durų paviršius, padengtas natūralaus medžio masyvu, padidina durų storį, izoliuojantį vidinę būsto erdvę nuo lauko, o natūralūs medžio raštai tarsi sušildo aplinką ir malonūs žmogui.

Svarbu, kad originalūs, išskirtiniai nestandartinių šarvuotų durų sprendimai, turėdami svarbią praktinę būsto saugumo paskirtį, harmoningai įsilietų ir į būsto aplinką. Todėl visas mūsų gaminamas nestandartines šarvuotas duris deriname prie Jūsų namų interjero bei eksterjero kaip nedalomos visumos. 


Nestandartinės šarvo durys
Nestandartinės šarvo durys
Nestandartinės šarvo durys
Nestandartinės šarvo durys
Nestandartinės šarvo durys
⇑ Į viršų